İSTANBUL’un Avrupa Yakasındaki tüm ilçelere ve semtlerine Ev sinema sistemleri ve Televizyon İstanbul LG servisi hizmeti veriyoruz. Servis çağırmak için bizi arayın.

Üst düzey performansı ile tüketicilerin çok fazla tercih ettiği bir marka olan LG marka lcd ve plazma televizyonlar alanında hizmet vermekte olup, en iyi koşullarda ve uzman ekibimizle İstanbul LG Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü bakım ve onarım yapmakta ve garanti altında hepsini kontrol etmekteyiz.

Her ne kadar televizyon veya ev eşyalarımızın sağlıklı olduğunu düşünsek de hiç beklemediğimiz bir anda bozulabiliyor ve bunun sonucunda marka servisi aramaya başlıyoruz. Bu gibi durumlarda hiç tereddüt etmeyeceğiniz bir kuruluş olarak hizmet vererek siz değerli müşterilerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyi olmak için yanımızda bulunan usta ve eğitimli çalışanlar ile elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Bozulan lcd, led ve oled gibi yapı ve sistemleri en güvenli şekilde onarmakta, aynı zamanda kişisel verilerinizi koruyarak hizmet vermekteyiz.

Ev sinema sistemlerinde de hizmet verdiğimiz gibi, bu konularda seçmeniz gereken sistemleri de talebiniz doğrultusunda önermekteyiz.

İstanbul LG Servisi çağırmadan önce yapmanız gereken şeylerden biri, lcd TV’nizin açılmaması durumunda elektrik fişini, kablo girişlerini ve uydu receiver çıkış yerini kontrol etmelisiniz.

Bir diğer şey de, eğer ekran siyah beyaz görüntü veriyorsa renk ayarlarını yapabilirsiniz.

Ayrıca kumanda çalışmıyorsa da pillerini kontrol etmelisiniz. Bu gibi durumları kontrol ettikten sonra LCD televizyonunuz çalışmıyorsa İstanbul LG Servisi arayarak ekibimizi çağırabilirsiniz.

Ekibimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve lcd, oled ve benzeri televizyon ve monitörlerinize onarım ve bakım yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın ki insan can ve güvenliğini tehdit edebilen sorunlar oluşabilmekte ve bu sorunlarla biz başa çıkmaktayız.

( 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ )